




Julby Gnosjö KonstsmideVattenfylld Lykta Krubba LED
1 979 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Lykta Krubba LED är en stämningsfull krubba med 3 LED-ljusskällor. Den drivs av batteri (3xC) eller USB och har timerfunktion (5h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4286-000 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 210 mm |
| Bredd | 335 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 3,32 kg |
| EAN-nr | 7318304286000 |
