





Julby Gnosjö KonstsmideVattenfylld Tågvagn LED
829 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Tågvagn LED är en mysig dekoration med ett vattenfyllt tåg. Lampan har en LED-ljuskälla och drivs av batteri (3xAA) eller USB. Den har dessutom timerfunktion (5h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4278-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 195 mm |
| Bredd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 1,45 kg |
| EAN-nr | 7318304278005 |
