


Julby Julfigur Gnosjö KonstsmideTomte i Släde
190 kr 249 kr
Spara 24 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Fiberoptisk dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide som drivs med 3 st AAA-batterier.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4205-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 140 mm |
| Bredd | 355 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Julby |
| Djup | 65 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7318304205001 |
