Julby Markslöjd Gård Julgransaffär
715 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Bordsdekoration Gård från Markslöjd i form av en julgransaffär.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705409 |
| Färg | Multicolour |
| Ljuskälla | Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 14 st |
| Höjd | 155 mm |
| Bredd | 205 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 135 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,842 kg |
| EAN-nr | 7330024590915 |

