Julby Markslöjd Tyr Isbana
749 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Tyr är en bordsdekoration från Markslöjd i form av en isbana runt en julgran.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705417 |
| Färg | Multicolour |
| Ljuskälla | Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 22 st |
| Höjd | 190 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 240 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,55 kg |
| EAN-nr | 7330024590991 |


