
Julby Mekanisk Gnosjö KonstsmideLED
462 kr 599 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Mekanisk juldekoration från Gnosjö Konstsmide med LED, rörelse, musik och ljus. Dubbelfunktion med transformator/batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3447-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 170 mm |
| Bredd | 235 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,45 kg |
| EAN-nr | 7318303447006 |
