


Julby Mekanisk Gnosjö KonstsmideLuftballong
618 kr 749 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Mekanisk juldekoration från Gnosjö Konstsmide i vacker design med en tomte i luftballong.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4229-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 13 st |
| Höjd | 240 mm |
| Bredd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Julby |
| Material | Polyresin |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,7 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 130 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7318304229007 |
