Julby Star Trading Churchill LED-Belysning i Vit
Rek. pris 479 kr
449 kr
420 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
45 kr
Churchill LED-Belysning i Vit
420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Batteridriven träkyrka som är upplyst med LED-belysning. Fin dekoration som lyser upp fint i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven träkyrka som är upplyst med LED-belysning. Fin dekoration som lyser upp fint i hemmet.
OBS! Batterier medföljer ej.
Fördelar: Julby Star Trading Churchill LED-Belysning i Vit
- Upplyst med energieffektiv LED
- Robust och hållbar träkonstruktion
- Batteridriven för flexibel placering
Fördelar: Julby Star Trading Churchill LED-Belysning i Vit
- Upplyst med energieffektiv LED
- Robust och hållbar träkonstruktion
- Batteridriven för flexibel placering
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 650-00 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 350 mm |
| Bredd | 255 mm |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 120 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 64 W |
| Serie | Churchill |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,4 kg |
| Effekt | 64 W |
| EAN-nr | 7391482016188 |




