Julby Star Trading Grauberg med Belysning & Musikspel
Rek. pris 599 kr
569 kr
529 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
42 kr
Grauberg med Belysning & Musikspel
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Detaljrik laserskuren dekoration i trä, tre våningar med vackert utskuret landskap och små hus som lyser vackert när produkten är påslagen. Vrid på basen och dekorationen roterar och spelar en vacker melodi. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Detaljrik laserskuren dekoration i trä, tre våningar med vackert utskuret landskap och små hus som lyser vackert när produkten är påslagen. Vrid på basen och dekorationen roterar och spelar en vacker melodi. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Denna julby från Star Trading Grauberg-serien är mer än bara en dekoration. Den är en upplevelse som förstärker julstämningen i ditt hem. Tack vare dess kompakta storlek kan den placeras på olika platser, från köksbordet till bokhyllan. Den är tillverkad av hållbara material som plast och trä, vilket gör den robust och långvarig. Trots sin lilla storlek har den nio ljuskällor som ger ett behagligt ljus. Dessutom är den utrustad med en musikspelare som spelar en melodi när den är påslagen, vilket ger en extra dimension till din juldekoration. Den är inte dimbar, vilket innebär att ljusstyrkan är konstant och ger en stabil belysning. Med en IP-klassning på IP20 är den lämplig för inomhusbruk.
Fördelar: Julby Star Trading Grauberg med Belysning & Musikspel
- Skapar en stämningsfull atmosfär
- Lätt att placera tack vare kompakt storlek
- Ljus och musik bidrar till en mysig julstämning
Fördelar: Julby Star Trading Grauberg med Belysning & Musikspel
- Skapar en stämningsfull atmosfär
- Lätt att placera tack vare kompakt storlek
- Ljus och musik bidrar till en mysig julstämning
Recensioner
Jenni WVerifierad köpare
för 5 månader sedanSuperfina hus. Så nöjd med båda två! Det lilla var löst o botten och spelade inte men jag fick utmärkt kompensation från er.
Sara WVerifierad köpare
för 6 månader sedanSuperfin julby men melodin var en aning dyster. I det stora hela är den är väldigt trevlig att titta på med många fina detaljer och inte allt för stor.
+ Lagom storlek
+ Fina detaljer
+ Behaglig belysning
- Melodin
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-18 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 290 mm |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Diameter | 210 mm |
| Bredd | 210 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Julby |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Serie | Grauberg |
| Sockel | Fixed |
| Spänning | 3 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,54 W |
| Effekt/prestanda | 0,54 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,44 kg |
| EAN-nr | 7391482065544 |



