Julby Star Trading Grauberg Speldosa Hu
Rek. pris 429 kr
409 kr
379 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Grauberg Speldosa Hu
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Detaljrik laserskuren speldosa i trä, vackert utskuret landskap och hus som lyser vackert när produkten är påslagen. Ett tåg roterar runt husen. Vrid på vredet och det spelar en vacker melodi. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Detaljrik laserskuren speldosa i trä, vackert utskuret landskap och hus som lyser vackert när produkten är påslagen. Ett tåg roterar runt husen. Vrid på vredet och det spelar en vacker melodi. Dekorera till advent och jul, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Recensioner
Jenni WVerifierad köpare
för 4 månader sedanSå nöjd med båda mina små ljushus ✨😍
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-19 |
| Färg | Grå |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Diameter | 175 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Bredd | 175 mm |
| Spänning | 3 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Trä |
| Effekt/prestanda | 0,11 W |
| Serie | Grauberg |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,26 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,11 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482065551 |


