Julby Star Trading Nativity
Rek. pris 1 509 kr
1 429 kr
886 krSpara 38 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
42 kr
Nativity
886 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En stor julkrubba med många fina detaljer. Lyser fint och ger en stämningsful julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 680-87 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 25 mm |
| Antal Ljuskällor | 19 st |
| Bredd | 37 mm |
| IP-Klassning | IP40 |
| Typ | Julby |
| Ström | 8 mA |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Nativity |
| Sockel | Fixed |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 19 mm |
| Ljusflöde | 16 lumen |
| Effekt | 0,04 W |
| Effekt/prestanda | 0,04 W |
| EAN-nr | 7391482045423 |


