
Juldekoration Gnosjö KonstsmideBil & Tomte Trä 3 LED
169 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Belysning Gnosjö Konstsmide Siluett B/O Bil & Tomte Trä 3 LED är en fin juldekoration med 3 varmvita LED, timer på 6 h och den drivs av 2xAAA-batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3272-550 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 143 mm |
| Bredd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2500-2600 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 45 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 5 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,18 kg |
| EAN-nr | 7318303272554 |
