


Juldekoration Gnosjö KonstsmideFotoram
567 kr 759 kr
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vattenfylld ram från Gnosjö Konstsmide som föreställer jesu födelse. Den har varmvita LED-ljus och timer på fem timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4358-000 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Höjd | 195 mm |
| Bredd | 245 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,66 kg |
| EAN-nr | 7318304358004 |
