


Juldekoration Gnosjö KonstsmideHus & Marknad Trä 10 LED
319 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Belysning Gnosjö Konstsmide Siluett B/O Hus & Marknad Trä 10 LED är en fin juldekoration med 10 varmvita LED, timer på 6 h och den drivs av 2xAA-batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3278-210 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 235 mm |
| Bredd | 157 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2500-2600 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 5 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,2 kg |
| EAN-nr | 7318303278211 |
