Juldekoration Gnosjö Konstsmide PappersängelH: 260 mm
Rek. pris 1 069 kr
858 kr
846 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
360 mm

Pappersängel
H: 260 mm
846 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Pappersängel är en dekorativ pappersängel med belysning som sprider julstämning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Pappersängel är en dekorativ pappersängel med belysning som sprider julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1800-202 |
| Färg | Vit/Mässing |
| Ljuskälla | NA |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 310 mm |
| Vikt | 0,64 kg |
| Djup | 230 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Juldekoration |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 5 m |
| EAN-nr | 7318308002026 |




