
Juldekoration Gnosjö KonstsmidePepparkakshus
479 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Juldekoration Gnosjö Konstsmide Pepparkakshus är en fin juldekoration som sprider mysig stämning. Den har 11 LED och drivs av 3xAA-batterier & USB.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4245-600 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Höjd | 270 mm |
| Bredd | 250 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,7 kg |
| EAN-nr | 7318304245601 |
