


Juldekoration Gnosjö KonstsmideTelefonkiosk med Tomte
349 kr 489 kr
Spara 29 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide i form av en telefionkiosk med en jultome.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4388-550 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 95 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 95 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,99 kg |
| EAN-nr | 7318304388551 |
