Juldekoration Gnosjö Konstsmide Telefonkiosk
375 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vattenfylld telefonkiosk med tomte från Gnosjö Konstsmide. Den har varmvit LED och timer på fem timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld telefonkiosk med tomte från Gnosjö Konstsmide. Den har varmvit LED och timer på fem timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4363-550 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 105 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 1,64 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304363558 |

