Juldekoration Gnosjö Konstsmide Tomtens Släde
Rek. pris 589 kr
453 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide som föreställer tomtens släde.
Recensioner
Ylva SVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket nöjd lyser så fint
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4395-200 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 135 mm |
| Djup | 85 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 1,45 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,1 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304395207 |


