Beskrivning
Häftig julbeysning från Gnosjö Konstsmide i form av en vattenfylld traktor med tomte.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4385-900 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 170 mm |
| Bredd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 135 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,5 kg |
| EAN-nr | 7318304385901 |




