


Juldekoration Gnosjö KonstsmideVakt
289 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Låt denna soldat i akryl vakta trädgården. 16 LED-lampor av vitt sken lyser upp i mörkret. Praktisk timer på 6 timmar. Figuren är 28,5 cm hög med en transparent kabel på 50 cm. Drivs av 4xAA (ingår ej) och har en batteri brinntid på ca 160 timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6214-203 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Höjd | 285 mm |
| Bredd | 115 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 10000 K |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusdekorationer |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Djup | 85 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 2, 2 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,32 W |
| EAN-nr | 7318302142032 |
