




Juldekoration Gnosjö KonstsmideVattenfylld Lykta Fåglar
639 kr 829 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Lykta Fåglar är en stämningsfull lykta som passar bra i juletid. Lyktan har en LED-ljuskälla och drivs av batteri (3xAA) eller USB. Den har dessutom timerfunktion (5h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4284-200 |
| Färg | Antik Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 255 mm |
| Bredd | 120 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 1,99 kg |
| EAN-nr | 7318304284204 |
