




Juldekoration Gnosjö KonstsmideVattenfylld Lykta Tomte och Julgran
869 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Lykta Tomte och Julgran är en vattenfylld lykta med en tomte och julgran. Den har en LED-ljuskälla och drivs av batteri (3xAA) eller USB. Lyktan har dessutom en timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4279-000 |
| Färg | Antik Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 330 mm |
| Bredd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 2,12 kg |
| EAN-nr | 7318304279002 |
