


Juldekoration Lykta Gnosjö KonstsmideVattenfylld Tomte
353 kr 389 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide med varmvita LED-lampor. Drivs med 3xAA batterier.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3497-000 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 127 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 127 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,05 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318303497001 |
