Juldekoration Markslöjd Hanna
395 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hanna är en bordsdekoration från Markslöjd i form av ljus med fina detaljer. Dekorationen har 5 st lamphållar/socklar med E10-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Hanna är en bordsdekoration från Markslöjd i form av ljus med fina detaljer. Dekorationen har 5 st lamphållar/socklar med E10-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704017 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 78 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sockel | E10 |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,4 kg |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7330024562653 |

