Juldekoration Nordic Winter Julklappar med Belysning 3 delar
fr.499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Julklappar med Belysning 3 delar
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa rätt julkänsla med dessa vackra julklappar som skapar en mysig atmosfär i hallen eller vardagsrummet på mörka vinterkvällar. Julklapparna är seriekopplade med 1 st adapter.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Skapa rätt julkänsla med dessa vackra julklappar som skapar en mysig atmosfär i hallen eller vardagsrummet på mörka vinterkvällar. Julklapparna är seriekopplade med 1 st adapter.
Medföljande delar
Består av 3 st julklappar i storlekarna 15 x 15, 20 x 20 och 25 x 25 cm.
Övrigt
- Användning: För inomhusbruk
-Godkännanden: CE, RoHS, REACH
Består av 3 st julklappar i storlekarna 15 x 15, 20 x 20 och 25 x 25 cm.
Övrigt
- Användning: För inomhusbruk
-Godkännanden: CE, RoHS, REACH
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Färg | Natur, Röd |
| Höjd | 250 mm |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | PVC/PI |
| Bredd | 25 cm |
| Vikt | 1,38 kg |
| Höjd | 25 cm |
