Juldekoration Star Trading Christmas Joy Lucia
Rek. pris 639 kr
519 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
ReservlampaReservlampa Star Trading Sparebulb LED Frostad 2-pack
149 kr
Christmas Joy Lucia
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julens härligaste dekoration i form av en svarvad Lucia och Stjärngosse med 1 ljus. Liten adventsljusstake tillverkad i trä. Led lampa ingår. Placera den i ett fönster eller och på en skänk. Härlig adventsljusstake att dekorera med till jul.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julens härligaste dekoration i form av en svarvad Lucia och Stjärngosse med 1 ljus. Liten adventsljusstake tillverkad i trä. Led lampa ingår. Placera den i ett fönster eller och på en skänk. Härlig adventsljusstake att dekorera med till jul.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 652-90 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Diameter | 160 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Bredd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Metall/Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,52 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Christmas Joy |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482064622 |


