Juldekoration Star Trading Fauna 9 cmVit
Rek. pris 89 kr
78 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
LitiumbatteriBatteri Star Trading CR2032 3V 6-pack
29 kr
Fauna 9 cm
Vit
78 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Fin kula med lazer cut julmotiv för inomhusbruk. Kulan har en ljuskälla och fina juldetaljer. Dekorera hemmet för en härlig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fin kula med lazer cut julmotiv för inomhusbruk. Kulan har en ljuskälla och fina juldetaljer. Dekorera hemmet för en härlig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 270-88 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 90 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Ström | 10 mA |
| Vikt | 0,05 kg |
| Djup | 80 mm |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Trä |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Fau |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482036858 |



