Juldekoration Star Trading Kupol 3-pack
Rek. pris 179 kr
fr.169 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kupol 3-pack
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Set med 3 små kupoler med trädekoration inuti. Batteridriven med LED-belysning i varmvitt sken. Fin att dekorera hemmet med.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Set med 3 små kupoler med trädekoration inuti. Batteridriven med LED-belysning i varmvitt sken. Fin att dekorera hemmet med.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Brun, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 85 mm |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Juldekoration |
| Ström | 20 mA |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Kupol |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Vikt | 0,2, 0,18 kg |
