




Juldekoration Star TradingKupol HusVit
Rek. pris 239 kr
!
161 kr 229 kr
Spara 30 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-09-07
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vacker och iögonfallande lykta som skapar en mysig hemkänsla. Kupolen har LED-belysning med varmvitt sken. Lyktan är batteridriven och har en inbyggd timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 064-92 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 175 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Kupol |
| Vikt | 0,46 kg |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482025388 |

