Juldekoration Star Trading Merryville traktor
Rek. pris 589 kr
559 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Merryville traktor
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

En härlig juldekoration med tomten som sitter i sin traktor, lastad med säck full av julklappar. Alltihop ger en mysig julkänsla. Julgranen, paketen och lyktorna fram lyser fint. Dekorera till advent och jul, passar både barnrummet och på ett bord.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En härlig juldekoration med tomten som sitter i sin traktor, lastad med säck full av julklappar. Alltihop ger en mysig julkänsla. Julgranen, paketen och lyktorna fram lyser fint. Dekorera till advent och jul, passar både barnrummet och på ett bord.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-60 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 170 mm |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Bredd | 285 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Juldekoration |
| Ström | 10 mA |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Merryville |
| Sockel | Fixed |
| Djup | 140 mm |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,21 kg |
| EAN-nr | 7391482058737 |

