Juldekoration Star Trading Siluett 40 cm
Rek. pris 289 kr
269 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Siluett 40 cm
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Bordsdekoration Star Trading Siluett 40 cm är lysande, vita silhuetter, 40 cm hög. Silhuetterna visar en hjort och två granar. LED-ljus lyser mellan silueterna vilket ger en vacker effekt. Placera den i ett fönster eller mot en vägg för en krispig vit julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bordsdekoration Star Trading Siluett 40 cm är lysande, vita silhuetter, 40 cm hög. Silhuetterna visar en hjort och två granar. LED-ljus lyser mellan silueterna vilket ger en vacker effekt. Placera den i ett fönster eller mot en vägg för en krispig vit julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 650-14 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 410 mm |
| Antal Ljuskällor | 15 st |
| Bredd | 290 mm |
| Typ | Juldekoration |
| Ström | 0,02 A |
| Ström | 20 mA |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Grandy |
| Sockel | Fixed |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 80 mm |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Vikt | 0,496 kg |
| EAN-nr | 7391482050311 |

