Kanalhus Star Trading VinterHöjd: 160 Mm
159 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
160 mm

Vinter
Höjd: 160 Mm
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet. Lyser och sprider ett fint sken. För inomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet. Lyser och sprider ett fint sken. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-76 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 160 mm |
| Bredd | 85 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Bordsdekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Vinter |
| Djup | 60 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482071484 |



