Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Häst Akryl 32 cm 48 LED
Rek. pris 589 kr
fr.386 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Häst Akryl 32 cm 48 LED
386 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekoration Gnosjö Konstsmide Häst Akryl 32 cm 48 LED är en häst i akryl med 48 LED. Den har IP44-klassning och kan därför användas ute i trädgården. 24V.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekoration Gnosjö Konstsmide Häst Akryl 32 cm 48 LED är en häst i akryl med 48 LED. Den har IP44-klassning och kan därför användas ute i trädgården. 24V.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Klar, Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Höjd | 320 mm |
| Bredd | 315 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Vikt | 0,86 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Akryl |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Djup | 130 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 2,6 lumen |
| Effekt | 0,03 W |
