
Ljusdekoration Gnosjö KonstsmideSnögubbar Akryl 5St 40 LED
335 kr 509 kr
Spara 34 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Snögubbar Akryl 5St 40 LED är en ljusslinga med fem snögubbar i akryl med 40 varmvita LED. 24V/IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6253-103 |
| Färg | Klarröd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 125 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 85 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 2,6 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,7 kg |
| EAN-nr | 7318302531034 |

