
Ljusdekoration Gnosjö KonstsmideSnögubbe Akryl 32cm 40 LED
375 kr 579 kr
Spara 35 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Snögubbe Akryl 32cm 40 LED är en fin snögubbe i akryl med 40 varmvita LED. 24V/IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6248-103 |
| Färg | Klarröd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 320 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 2,6, 2,6 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,8 kg |
| EAN-nr | 7318302481032 |

