Ljuslykta Gnosjö Konstsmide Liten 31L LED
Rek. pris 969 kr
618 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Liten ljuslykta från Gnosjö Konstsmide som drivs av 3xC.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4343-000 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 31 st |
| Höjd | 320 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 150 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 2,8 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,1 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304343000 |


