


- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vattenfylld lykta från Konstsmide med varmvita LED-lampor. Timer på 5 h.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2886-000 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 175 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 85 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302886004 |
