
Lykta Gnosjö KonstsmideVattenfylld Fotoram
589 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Fotoram är en vattenfylld fotoram med tomtar och LED-belysning. Den har en timer på 5 h och drivs av 3xAA-batterier och USB.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4275-200 |
| Färg | Antik Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 220 mm |
| Bredd | 175 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 1,5 kg |
| EAN-nr | 7318304275202 |
