Beskrivning
Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Helikopter är en vattenfylld helikopter med tomte. Den har en timer på 5h.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4276-550 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Höjd | 220 mm |
| Bredd | 475 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 107 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 2,1 kg |
| EAN-nr | 7318304276551 |


