Beskrivning
Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Liten är en vattenfylld juldekoration. Den har en timer på 5 h och drivs av 3xAA eller USB.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4270-200 |
| Färg | Antik Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 135 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 85 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 1,45 kg |
| EAN-nr | 7318304270207 |

