


Lykta Gnosjö KonstsmideVattenfylld Tomte med Julgran
452 kr 539 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Vattenfylld minilykta från Gnosjö Konstsmide med varmvit LED-belysning. Drivs med 3xAA batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2888-000 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 270 mm |
| Bredd | 105 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,05 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302888008 |
