Beskrivning
Siluett Gnosjö Konstsmide Motiv Hus Trä 10 LED är en vacker siluett med 10 varmvita LED. Den drivs av batteri (3xAA) och har timerfunktion (6h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3264-210 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 188 mm |
| Bredd | 780 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 5 V |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Vikt | 0,65 kg |
| EAN-nr | 7318303264214 |




