Beskrivning
Vattenfylld lykta som föreställer en julmarknad i vintertid. Lyktan har varmvit LED och timer på fem timmar. Dubbelfunktion med transformator/batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4350-000 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 175 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 85 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,68 kg |
| EAN-nr | 7318304350008 |



