


Snöglob Gnosjö KonstsmideLyktstolpe
387 kr 519 kr
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Vattenfylld, stämningsfull lykta från Gnosjö Konstsmide med en man vid en lyktstolpe.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4349-000 |
| Färg | Matt Guld |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 290 mm |
| Bredd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,45 kg |
| EAN-nr | 7318304349002 |
