
Snöglob Gnosjö KonstsmideVattenfylld Brevlåda med Tomte
492 kr 719 kr
Spara 32 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Brevlåda med Tomte är en vattenfylld juldekoration. Den har en timer på 5 h och drivs av 3xAA eller USB.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4267-550 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 265 mm |
| Bredd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 1,55 kg |
| EAN-nr | 7318304267559 |
