


Snöglob Gnosjö KonstsmideVattenfylld Minilykta Tomte LED 3x AA
453 kr 459 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Vattenfylld minilykta från Gnosjö Konstsmide med varmvit LED-belysning. Drivs med 3xAA batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2800-000 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 220 mm |
| Bredd | 105 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302800000 |
