
Snöglob Gnosjö KonstsmideVattenfylld Röd Bok med Tomte
535 kr 589 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Röd Bok med Tomte är en vattenfylld lykta i form av en röd bok med tomte. Den har en timer på 5 h och drivs av 3xAA-batterier och USB.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4272-550 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 193 mm |
| Bredd | 135 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 1,45 kg |
| EAN-nr | 7318304272553 |
