


Snöglob Gnosjö KonstsmideVattenfylld TV med Pojke
473 kr 719 kr
Spara 34 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide i form av en TV. Lyktan är utrustad med vit LED-belysning och har timer på 5 h. Drivs med 3 st LR14/C-batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4372-000 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 215 mm |
| Bredd | 125 mm |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| EAN-nr | 7318304372000 |
