Snöglob Star Trading Vinter Lantern
Rek. pris 349 kr
339 kr
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
42 kr
Vinter Lantern
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inomhusdekoration Star Trading Vinter Lantern är en glittrande, vattenfylld lykta med snögubben och hans vänner inuti. Glittervätskan är i rörelse när produkten är påslagen och den lyser fint. Placera den på ett bord eller en hylla för en härlig julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Inomhusdekoration Star Trading Vinter Lantern är en glittrande, vattenfylld lykta med snögubben och hans vänner inuti. Glittervätskan är i rörelse när produkten är påslagen och den lyser fint. Placera den på ett bord eller en hylla för en härlig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 991-89 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 230 mm |
| Bredd | 105 mm |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 90 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Vinter |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 1,044 kg |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482051004 |


